sobota, 6 października 2007

Spytaj polityka

A nie mówiłem? Jest szansa, że zobaczymy polskich polityków debatujących na YouTube. Już pod koniec lipca zastanawiałem się (zasugerowany przez Googla), czy to możliwe. I proszę, możecie mówić do mnie prorok ;)


Jak pisze AntyWeb, Gazeta Wyborcza organizuje na YouTube debatę wyborczą - od dziś do 14 października można nagrać i umieścić w serwisie YouTube swoje pytanie skierowane do dowolnego polityka, z wybranej partii lub do wszystkich (trzech największych) partii polskiej sceny politycznej. A które to te największe? ;)

Na debatę zaprasza pierwszy z-ca red. nacz. Wyborczej Jarosław Kurski, starszy brat bulteriera zresztą ;)Najciekawsze pytania zostaną odtworzone 15 października podczas przedwyborczej debaty organizowanej przez Gazetę, a odpowiedzi polityków mają być opublikowane zaraz po debacie w portalu Gazeta.pl.

Teraz, gdy to piszę, pytanie jest tylko jedno, ale za to bardzo wymowne, skierowane do WSZYSTKICH polityków:


Ciekawe, czy najostrzejsze języki (pióra właściwie) polskiej politycznej blogosfery, te z prawa i z lewa jak również ze środka, zdecydują się również na tę formę politycznej wypowiedzi?


PS. dawno mnie tu nie było, a widzę że czasem ktoś jednak zagląda. Może czas odkopać tego bloga?

Brak komentarzy: